Czas wolny

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
anturov
Posty: 15
Rejestracja: 13 sie 2022, 11:04

Czas wolny

Post autor: anturov » 10 sty 2023, 14:20

Wpłaciłem trochę pieniędzy na uabet online, co było najlepszą decyzją, jaką podjąłem od bardzo dawna. Kiedy spróbujesz swoich umiejętności w zakresie zakładów sportowych na tej stronie, zapamiętasz moje słowa i będziesz wdzięczny. Witamy.

wodna12
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2022, 14:02

Re: Czas wolny

Post autor: wodna12 » 24 sty 2023, 13:36

Ja tam uważam, że najlepszym sposobem są tradycyjne metody inwestycji. Fakt, tutaj też wiąże się to z ryzykiem jednak odpowiednio w tym wypadku ważna jest dywersyfikacja inwestycji.

adamst
Posty: 15
Rejestracja: 08 lis 2019, 11:20

Re: Czas wolny

Post autor: adamst » 08 lut 2023, 22:48

W wolnych chwilach pływam na basenie

jimmy
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2021, 13:48

Re: Czas wolny

Post autor: jimmy » 28 lut 2023, 14:21

To ja w takim razie chciałbym podzielić z Wami hobby, które na pewno wiele osób kojarzy tylko z siedzeniem przed komputerem - e-sportem! Być może dla niektórych brzmi to dziecinnie i pewnie spora część z Was raczej nie ma z tym na co dzień styczności, ale ja lubię rywalizować z innymi graczami i testować swoje umiejętności w różnych turniejach. Bo wbrew pozorom e-sport wymaga również dobrej kondycji fizycznej. Tutaj https://www.casfera.pl/e-sport-a-zdrowi ... -fizyczna/ możecie sobie zobaczyć, jak wyglądają takie nasze codzienne "treningi". Jeśli tak jak ja, spędzacie wiele czasu przed komputerem, to warto posłuchać rad zawartych w tym artykule, nawet jeśli uważacie, że gry online to kompletna strata czasu.

ODPOWIEDZ