Dofinansowanie na szkolenia dla firmy?

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Inka223
Raczkujący z Robotami
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2019, 11:09

Dofinansowanie na szkolenia dla firmy?

Post autor: Inka223 » 04 lis 2022, 8:59

Słyszeliście może o czymś takim? Jeżeli tak- dajcie proszę znać

Rasanka
Raczkujący z Robotami
Posty: 55
Rejestracja: 23 gru 2019, 16:28

Re: Dofinansowanie na szkolenia dla firmy?

Post autor: Rasanka » 04 lis 2022, 9:07

Kiedyś czytałam na ten temat na stronie firmy AVENHANSEN. Zresztą- tutaj znalazłem informacje o dotacjach na szkolenia, więc sam możesz również zapoznać się z tematem.

jimmy
Posty: 22
Rejestracja: 28 lip 2021, 13:48

Re: Dofinansowanie na szkolenia dla firmy?

Post autor: jimmy » 17 sty 2023, 0:37

Bardzo się cieszę, że poruszona została kwestia dofinansowania na szkolenia. Zawsze byłem zdania, że inwestowanie w rozwój osobisty pracowników jest niezwykle ważne dla sukcesu firmy. Szkolenia i kursy pozwalają na uzupełnienie brakujących umiejętności i zdobycie nowych kompetencji, co przyczynia się do poprawy efektywności i konkurencyjności firmy. Szerzej opisują to na https://www.twojinformator.pl/kursy-i-s ... -osobisty/. Jeśli chodzi o samo dofinansowanie, możesz pokusić się o wysłanie zapytania do Urzędu Pracy, Europejskiego Funduszu Społecznego, Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości albo innej instytucji, która oferuje szkolenia i wsparcie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Na pewno będą mieli coś do zaoferowania.

wodna12
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2022, 14:02

Re: Dofinansowanie na szkolenia dla firmy?

Post autor: wodna12 » 22 kwie 2024, 12:12

Możliwość różnych dofinansowań to temat rzeka, warto się zapoznać z możliwościami, nie tylko na szkolenia ale np. dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wiele osób brak uważa, że brak funduszy jest przeszkodą, jednak istnieje wiele możliwości, wystarczy jedynie się z nimi zapoznać.

ODPOWIEDZ