Dieta

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Rasanka
Raczkujący z Robotami
Posty: 55
Rejestracja: 23 gru 2019, 16:28

Dieta

Post autor: Rasanka » 05 sie 2022, 11:01

Co jecie na co dzień przy swojej diecie? Wiem, że warto jakoś fajnie komponować posiłki na diecie, aby nie były nudne, ale pomysłów brak :(

ksiomek
Posty: 44
Rejestracja: 06 lut 2020, 16:00

Re: Dieta

Post autor: ksiomek » 05 sie 2022, 11:03

Moja dieta mogłaby się opierać na jedzeniu tej pizzy! W Krakowie najlepsza! - serio genialne mają jedzonko, a że niekoniecznie "dietowe" to już inna sprawa :D Choć sałatki też są, także dla każdego coś dobrego... Burgery... Ahh!

wodna12
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2022, 14:02

Re: Dieta

Post autor: wodna12 » 24 maja 2023, 11:17

A co myślicie o piciu kawy podczas diety? Jedni mówią, że czarna kawa wspomaga odchudzanie inni zalecają picie kawy zielonej i już sama nie wiem.

Milenaa
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2022, 13:39

Re: Dieta

Post autor: Milenaa » 14 sty 2024, 15:48

W dzisiejszych czasach nie brakuje firm jakie oferują nam gotowe diety. Niestety nie jest to rozwiązanie należące do najtańszych. Dlatego tak wiele osób stara się wprowadzać zmiany we własnym zakresie. Można do tego celu wykorzystać umiejętności kulinarne. Bez problemu znajdziemy wiele darmowych poradników czy nawet szkoleń. Najważniejsze jest motywacja do działania oraz wiedza na temat tego jakie składniki wybierać. Warto wiedzieć o tym jak ważnym dodatkiem w naszej diecie są orzechy - https://uwielbiam.pl/artykul/orzechy-zr ... -i-zdrowia Nic nie stoi na przeszkodzie by dodawać je do ulubionych dań.

ODPOWIEDZ