Vileda m448 vs Agait ec mini

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Boxiu
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2014, 16:01

Vileda m448 vs Agait ec mini

Post autor: Boxiu » 05 paź 2014, 16:15

Dzień dobry
Zastanawiam się nad kupnem automatycznego odkurzacza i z racji niewielkiego budźetu w oko wpadły mi te dwa w/w modele, ale nie wiem który z nich jest lepszy wiec chciałbym spytać o to was :D

pozdrawiam serdecznie

sava9e
Posty: 18
Rejestracja: 09 paź 2014, 10:58

Re: Vileda m448 vs Agait ec mini

Post autor: sava9e » 09 paź 2014, 16:11

Witam,

Ja z tym samym pytaniem co kolega powyżej. Czy ktos ma jakies doswiadczenie z ta Vileda lub Agait mini?

Vilede mozna kupic juz za 250 zl (jakas powystawowa), wiec nie jest to duzy wydatek jak w przypadku np Roomby.
Przykładowy link z aukcją:
http://allegro.pl/vileda-robot-czyszcza ... 34441.html

Probowalem wyszukac tematow na forum dotyczacych Viledy, ale niestety jedyne co znalazlem to link do tego tematu: vileda-vt377.htm
Niestety nie chce sie zaladowac, bo strony nie znaleziono.

Z gory dziekuje za wszelakie opinie.

Pozdrawiam

sava9e
Posty: 18
Rejestracja: 09 paź 2014, 10:58

Re: Vileda m448 vs Agait ec mini

Post autor: sava9e » 09 paź 2014, 16:22

Ok, jednak coś udało się znaleźć.

/mod GRZECH
Link do posta

Awatar użytkownika
barbapuppa
Robot Master
Posty: 3210
Rejestracja: 13 lut 2011, 21:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Vileda m448 vs Agait ec mini

Post autor: barbapuppa » 10 paź 2014, 20:10

Za taką cenę naprawdę trudno będzie oczekiwać cudów i porządnego sprzątania.
-) Tester robotów na forum (-
........................................................................
Roomby 581, 780 i 980, Mint-Braava, RoboMop, Neato XV-11 i XV-25, Scooba 230 i 390 Moneual Rydis MR6500, HOBOT 188 i 268

mq179
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:53

Re: Vileda m448 vs Agait ec mini

Post autor: mq179 » 04 lut 2015, 15:57

Jeśli nie masz dywanów to mogę Ci polecić Virobi, tutaj możesz się z nim zapoznać: http://www.centrum-dla-domu.pl/sklep/vileda-virobi.php Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Włączam go sobie i ide do pracy

Mirosław Sz.
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2015, 10:21

Re: Vileda m448 vs Agait ec mini

Post autor: Mirosław Sz. » 11 lut 2015, 10:49

ja też szukałem czegoś taniego i może komuś się przyda ku przestrodze moja przygoda. Kupiłem jakiś czas temu używane carneo ( nazywało się to inaczej, ale części pasuję od carneo ) od razu musiałem kupić do niego baterię, potem szczotki, filtr suma sumarum wyszło mnie to drożej niż zakup nowego urządzenia, popracował trochę a później się zepsuł był kilka razy w serwisie wydałem kupę kasy i ... dałem sobie spokój z tym urządzeniem, i moja konkluzja że to jakaś totalna chińszczyzna co się psuje na potęgę nie odbiega zbytnio od opinii w necie.
Ale sama idea automatu do sprzątania bardzo mi się spodobała i "zachorowałem na niego" tym bardziej że mam zwierzaka w domu z którego sierść wyłazi na potęgę :-).

niestety z braku środków podobnie jak ty szukałem czegoś taniego ( ale nowego !!! ) i też znalazłem te viledy i agait mini, z tym że u mnie w przedbiegach odpadła vileda, bo to nie jest odkurzacz tylko no właśnie nie do końca wiadomo co ;-) coś ala mop, kupiłem więc na allegro w licytacji te MINI, mam od listopada i ta "pchełka" naprawdę mnie mile zaskoczyła ( poza jej ogromną wadę czyli brakiem bazy ) to w mojej kawalerce daje radę i jak na tą cenę to jestem całkiem zadowolony, choć ... mam w planach przeprowadzkę i po niej zamierzam kupić już rasowy odkurzacz automatyczny.

ODPOWIEDZ