[Discovery] Instrukcja obsługi Roomba Discovery - home made

Discovery, Dirt Dog, Green, SE, Sage, 440

Moderatorzy: GRZECH, barbapuppa, sondejm, Tester

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZibiD
Robo Ekspert
Posty: 508
Rejestracja: 05 wrz 2011, 22:04
Lokalizacja: Poland

[Discovery] Instrukcja obsługi Roomba Discovery - home made

Post autor: ZibiD » 09 lis 2011, 22:17

Udostępniam własnoręcznie opracowaną - tłumaczoną z angielskiego instrukcję obsługi do Roomby Discovery.
Instrukcja nie jest profesjonalnym tłumaczeniem, została wykonana na potrzeby własne i w stosunku do oryginału zawiera pewne zmiany:
- Dodatkowe informacje przygotowane z myślą o łatwiejszym nauczeniu się podstaw obsługi przez osoby starsze,
- Usunięte informacje o sygnalizacji błędów i usterek. (Usunąłem, bo w zamyśle przygotowywałem instrukcję dla własnej mamy a jej i tak guzik po sygnałach bo nie naprawi) ;-)

Tłumaczenie nie jest doskonałe pod względem stylistycznym i językowym. Nie powinno jednak zawierać błędów merytorycznych. Na wszelki wypadek zastrzegam jednak, że:
Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne błędy tłumaczenia i uszkodzenia spowodowane korzystaniem z instrukcji. Publikacja stworzona dla użytkowników forum www.e-robot.pl. Korzystając z forum godzisz się na warunki uczestnictwa. Publikacja pobrana z forum www.e-robot.pl. Nie kopiować.

Niestety nie udało mi się dodać pliku do działu DOWNLOAD, podrzucam więc link tutaj

Administratorzy forum oraz forum jako www.e-robot.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść zawartą w publikacji. KLIKNIJ

W najbliższym czasie dołożę plik pdf do bezpośredniego pobierania.

ODPOWIEDZ